Vesnická liga - hokejová soutěž vesnic. Soutěže se zúčastňují hokejové týmy z města Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Výsledky, tabulky, články, statistiky.

SKLH Žďár nad Sázavou spustil provoz specializované odborné brusírny bruslí

Profesionální bruska ProSharp AS2001

Profesionální bruska ProSharp AS2001

Kde novou brusírnu najdete:

Nová brusírna je umístěna v prostorách zázemí pod pravou tribunou - přístup za časomírou (mezi trestnými lavicemi).

Nejlepší možné vybavení:

Brusírna je mimo jiné vybavena zcela novou profesionální bruskou nejvyšší kategorie od nejlepšího světového výrobce PROSHARP.

Na strojích této švédské značky brousí nejlepší hokejisté světa a většina špičkových klubů v Evropě i v zámoří včetně týmů NHL. Tato bruska dokáže brousit všechny typy bruslí včetně brankářských, dámských nebo krasobruslařských apod.

Tecnická vyspělost a propracovanost tohoto dokonalého stroje (ProSharp AS2001) zajišťuje perfektní a naprosto přesné nabroušení bruslí.

Odborná péče:

Broušení a servis provádí naši zkušení a proškolení brusiči, takže výsledkem jsou dokonale připravené brusle.

Broušení bruslí do druhého dne:

Jednoduché, bez čekání, bez front... Brusle k nabroušení stačí přinést do prodejny hokejových potřeb SOBISPORT (na zimním stadionu vpravo vedle hlavního vchodu) a druhý den si je můžete vyzvednout nabroušené.

Provozní doba: pondělí - pátek 9:30-12:00, 13:00-17:00, v sobotu 9:00–11:30.

Broušení bruslí "na počkání":

Při veřejném bruslení (+ 30 minut před začátkem a 30 minut po skončení).

Po individuální domluvě (pan Nečas tel: 604 236 018)

Broušení většího množství:

Větší množství bruslí např. pro týmy Vesnické ligy apod. je možné domluvit telefonicky s panem Nečasem na č. 604 236 018.

Ostatní služby:

Zajišťujeme také servis bruslí jako např. výměna nožů (vč.dodání), nýtování, přebroušení špatně broušených nebo poškozených bruslí apod.

Aktuální výsledky

2. Semifinále

Ostrov - Vatín
Bohdalec - Přibyslav
2 : 13
3 : 1

Skupina o 9. – 13. místo
5. kolo

Škrdlovice - Řečice
5 : 3


1. Semifinále

Přibyslav - Bohdalec
Vatín - Ostrov
1 : 3
8 : 4

Skupina o 9. – 13. místo
4. kolo

Slavkovice - Veselíčko
Škrdlovice - Pavlov
6 : 11
10 : 8


3. Čtvrtfinále

Přibyslav - Znětínek
Bohdalec - Rudolec
4 : 1
4 : 1

Skupina o 9. – 13. místo
3. kolo

Řečice - Pavlov
Veselíčko - Škrdlovice
3 : 1
6 : 8


2. Čtvrtfinále

Ostrov - Světnov
Rudolec - Bohdalec
N. Ves - Vatín
Znětínek - Přibyslav
4 : 0
2 : 8
1 : 4
6 : 7

Skupina o 9. – 13. místo
2. kolo

Pavlov - Veselíčko
Slavkovice - Řečice
1 : 6
2 : 1


1. Čtvrtfinále

Vatín - N. Ves
Bohdalec - Rudolec
Přibyslav - Znětínek
Světnov - Ostrov
6 : 2
2 : 6
1 : 3
3 : 5

Skupina o 9. – 13. místo
1. kolo

Škrdlovice - Slavkovice
Řečice - Veselíčko
8 : 4
10 : 4